isa-mesih'in-yaşamıİsa Mesih’in Yaşamı – İsa Mesih ve O’nu izleyenlerin yaşadıkları, 2000 yıldır dünyayı değiştirmeye devam etmektedir. İsa sakatları yürüttü, körlerin gözlerini açtı. O, fırtınaları dindirdi, suyun üzerinde yürüdü. Hastaları iyileştirdi ve ölüleri diriltti. Sevilmeyenlere sevgi gösterdi ve mucizeleri sayesinde tamamen değiştiler ve cesur bir şekilde O’nun öğretişlerini ve hayatını dünyaya ilan ettiler. Şimdi İsa Mesih’in Yaşamı adlı bu kitabı okurken hayat değiştiren bu olayları bizzat kendiniz göreceksiniz. O’nun dünya üzerindeki değişik kültürler üzerinde yarattığı etkileri görecek ve İsa’nın kim olduğunu daha iyi anlayacaksınız. Anlatılan her olay, İsa’nın doğumu, dirilişi ve dönüşü, gerçek hayatta meydana gelen tarihi sıra ile kaleme alınmıştır.

Kitabımız ücretsizdir.

Not: Kargo ve posta masrafları bizim tarafımızdan karşılanır.

Lütfen kitabı size ulaştırabilmemiz için aşağıdaki talep formunu doldurun. Daha önce kitap başvurunuz olduysa, bu numarayı arayınız: 0553 727 86 10.

  • İstediğiniz ücretsiz ürünleri iki şekilde size ulaştırabiliriz. Birinci seçenekte doğrudan adresinize ulaştırırız. Bunun için detaylı adres bilgileriniz gerekiyor. İkinci seçenekte size en yakın PTT Şubesi’ne göndeririz ve siz oradan teslim alabilirsiniz.
  • Paket üzerinde, içerisinde İncil olduğuna dair herhangi bir bilgi yazmıyoruz. Gönderen KKBD olarak görünüyor.
  • Formun aşağıdaki ilerleyen kısımlarını doldurmadan önce lütfen kişisel bilgiler ile ilgili olan kısmı doldurunuz.
 Adresime gönder
 En yakın PTT Şubesine gönder

Kişisel Bilgileriniz

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Duaya ihtiyacım var. Benim için dua edin! 
İsa Mesih'in Yaşamı kıtabını istiyorum.  

Adres

Talebiniz üzerine, kitabınızı size gönderebilmemiz için bize adres bilgilerinizi vermeniz gerekiyor.

Form'u gönder düğmesine tıklayarak, Çerez Kullanımı dahil Verı Kullanımı İlkemizi ve Gizlilik Politikamızı okuduğunuzu kabul etmiş olursunuz.
Okudum kabul ediyorum. 

Olayların dile getirilişinde seçilen grafik – roman anlatım yöntemi İsa’nın yaşamını, öğretişlerini ve O’nu izleyenleri adeta canlı kılmaktadır. Kitapta kullanılan grafiksel anlatım şekli yaşananların dramatik etkisini ve İsa’nın mesajının gerçekliğini etkili bir şekilde anlatmaktadır. Dikkatle incelendiğinde kitabın güvenirliğinin İncil ile tam bir paralellikte Çizer Sergio Cariello, günümüzün popüler stili olan renkli illüstrasyonlar ile yaşanan duyguları, olayları ve kitaptaki karakterlerin tüm yaşadıklarını etkili bir şekilde sergilemektedir.

İncil’in Matta, Markos, Luka ve Yuhanna kitaplarına göre derlenmiştir.Birçok kişi İsa Mesih’in yaşamına ve mucizelerine tanıklık etmiş olmasına rağmen bunlardan sadece dört tanesi O’nun yaşamı ile ilgili gerçek olayları kaleme almıştır. Yazılan bu dört tanıklık, Yeni Anlaşma’nın (İncil) ilk dört kitabı olan Müjde’yi oluşturmaktadır. Müjde kitapları Mesih İsa’nın dünyaya getirdiği “iyi haber”i paylaşır. Her kitap birbirinden çok az farklılık taşımaktadır; ancak hepsi birlikte İsa Mesih’in dünyadaki yaşam hikayesini tamamlar.

İsa Mesih’in Yaşamı

Kitap İçeriği (İçindekiler)

  • İsa’nın Doğumu ve Hizmeti – Matta, Markos, Luka ve Yuhanna
  • İsa’nın Son Günleri – Matta, Markos, Luka Yuhanna
  • Kilise Doğuyor -Elçilerin İşleri (1 – 12)
  • Kiliselere Söylevler – Elçilerin İşleri, Romalılar, 2. Selanikliler, 1. Korintliler, 2. Korintliler, Efesliler, Filipililer, Koloseliler, Filimon, Titus, 2. Timoteos, İbraniler, Yahuda, Vahiy.